2004

YILINDAN İTİBAREN

As İleri Gıda olarak, dünyanın çeşitli yerlerinden temin ettiğimiz, kaliteli gıda katkı maddelerinin ithalatını, ihracatını ve satışını yapmak amacıyla İstanbul’da faaliyet göstermekteyiz. Alanında lider ve seçkin firmaların distribütörlüğünü yapan firmamız, tecrübesi, dinamik kadrosu, üstün müşteri memnuniyeti anlayışıyla, Türk Gıda Kodeksi ’ne uygun, çok çeşitli ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

Sektördeki öncü şirketlerle çalışarak marka saygınlığımızı arttıran, proje odaklı çalışmalarımızla ve sunduğumuz özel çözümlerle, devamlı gelişme politikamız ve sürdürülebilirlik çalışmalarımızla büyümeye devam etmekteyiz. Bugün, kendimize ait dört adet kuru gıda depomuz ve Ambarlı Gümrüğü ‘ne bağlı C tipi Antrepomuzla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ekonomiye, çevreye ve topluma karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olup, gerçekleştirdiğimiz kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile güvenilir, etik ve saygıdeğer bir firma olarak sektörde emin adımlarla yürümekteyiz.

 

Vizyonumuz


Türkiye’de ve uluslararası pazarlarda marka bilinirliğimizi ve kurumsal kimliğimizi geliştirmek; Şirket karlılığını yüksek seviyelerde tutacak stratejilerimizi ve politikalarımızı, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve kurumumuzun istekleri doğrultusunda bütünleştirerek; sektörde gıda katkı maddeleri ithalatı ve ihracatı yapan öncü firmalar arasında yer almaktır.


 

 
 

Misyonumuz


Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini küreselleşen dünyada en doğru şekilde anlayarak, üst seviyede müşteri memnuniyetini sağlayabilecek sürdürülebilir, yenilikçi ve etik politikalar ışığında, güvenilir tedarikçiler seçerek, tüm çalışanlarımız ile birlikte Türk Gıda Kodeksine, İthalat ve İhracat Mevzuatına uygun, kaliteli gıda katkı maddelerinin ithalatını, ihracatını ve satışını gerçekleştirmektir.


 
 

Değerlerimiz

01

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizi iyi tanımaya, onların beklentilerini ve ihtiyaçlarını anlamaya, güçlü etkileşim ve bağ kurmaya, ürünlerimize bağlılıklarını arttırmaya ve en iyi şekilde hizmet vermeye özen göstermekteyiz.

02

Kalite Odaklılık

Hem ürün, hem de hizmet kalitemizi arttırmak için müşteri ihtiyaçlarına odaklanmaktayız. 


 

03

Açıklık, Güven ve Dürüstlük

Minimum hata politikamız sayesinde yurtdışından ve yurt içinden ürün tedariki, ithalatı, ihracatı, depolama ve lojistik aşamalarında oluşabilecek aksaklıkları en aza indirgemekteyiz. Tüm süreçleri müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

 

04

Proje Odaklı Çözümlerimiz

Müşterilerimizle sürekli işbirliği halinde olup, ihtiyaçları doğru tespit edip, tüm ekibimiz ile proje odaklı çalışmalar yapmakta ve istenilen ürünün en uygun maliyetle ve en yüksek kaliteyle tedarik edilmesini amaçlamaktayız.

05

Inovatif Ürünler

Sektördeki değişimleri takip ederek, ürün portföyümüze müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak yenilikçi ürünleri ekleyerek, en yeniye en verimli şekilde ulaşmalarını sağlamaktayız.